Sněžka

Je nám líto, ale aktuálně nemáme žádný termín v nabídce tohoto výletu...

Připravili jsme pro vás 3 trasy- výstupy na nejvyšší horu Čech Sněžku 1602 m.n.m, která leží v Krkonoších. Pěšky na Sněžku se můžeme vydat z několika směrů, pokaždé ale počítejte s pořádným výstupem.

1. trasa: Z Pomezních Bud na Sněžku s průvodcem.

 Zátěž střední, vhodné pro skupiny, délka trasy cca 16 km.

Tato trasa patří k nejlehčím výstupům na Sněžku. Výchozím místem jsou Pomezní Boudy, kam vás dovezeme minibusem z Trutnova a po domluvě i z jiných míst. Následně se vydáme po turistické trase česko-polského přátelství, kde se dostaneme k chatě Jelenka. Odtud budeme stoupat přes Obří hřeben až na Sněžku. Ze Sněžky se vydáme po žluté turistické značce na Růžovou Horu a odtud po zelené do Pece pod Sněžkou, kde na vás bude čekat minibus a odveze vás zpět do místa nástupu.

 

2.trasa: Z Pece pod Sněžkou po zelené turistické trase na Růžovou Horu. Z Růžohorek budeme pokračovat po žluté turistické trase až na vrchol Sněžky. Zpáteční trasa vede přes Luční Boudu, Výrovku, Rychterovy Boudy a zpět do Pece pod Sněžkou.

Zátěž střední, vhodné pro skupiny, délka trasy cca 14 km.

 

3. trasa: Je velmi obtížná, ale také nejhezčí ze všech tří cest na Sněžku. Vyjdeme z Pece pod Sněžkou přes Obří Důl na Obří Sedlo a následně výstup po červené na vrchol Sněžky. Výhledy jsou nezapomenutelné, jak na Obří Důl, Studniční horu, tak i na Sněžku. Ze Sněžky se vydáme po žluté turistické značce na Růžovou Horu a odtud po zelené do Pece pod Sněžkou.

Zátěž těžká, vhodné pro skupiny, délka trasy cca 14 km.

Doporučujeme: turistické oblečení a obuv, trekové hůlky, svačinu a dobrou náladu.

Cena: 250,-Kč/ osoba, nejméně však 16 osob.

Cena zahrnuje: dopravu, průvodce, fotoslužba (fotografie zasíláme na email).

Cena: 250,-Kč/osoba

Cena zahrnuje: dopravu, průvodce, fotoslužba

Sněžka

Rezervační formulář

Termín:
Cena: 250,-Kč/osoba

CA Slunce vás po rezervaci bude kontaktovat a rezervace bude dokončena po zaplacení ceny výletu / zájezdu na bankovní účet.